De var ikke så populære hos de som stoppet meg på onsdag, he heHarlex wrote:
Ganske populære. Høyt lydnivå
Men prøv å få høre de "live"

Aner ikke. Har virkelig ikke peiling.kkanst wrote:Takker for tilbudet. Men vil det ikke være stor forskjell mellom SE på 883 kontra 1200? Jeg har forøvrig kjørt 1200 med SE da det er Harleymiljø på jobben. Mener det var SE.
Faens irriterende.. Motorsykler SKAL ikke høres ut som noen fuckings moped. Og harleys burde fått hevet lydgrensen da de er relativt saktegående motorer og hylejapser kan produsere mye høyere lyd når de kan hyle avgårde i 10.000 o/min og være lovlige.FreeMan wrote:Bruksforbud grunnet defekt eksosanlegg. Fikk kjøre hjem og til verksted. Må vises hos satans vegvesen.
Hadde vært på Tyrigrava og skulle fort hjem siden det var meldt regn så tok E6, angrer på det i dag
Når jeg bygget om til 1200, ble lyden i V&H Shortshotsene mine dypere og mer buldrende. Ikke fullt så....skjærende eller hva man skal kalle det. Mindre metallisk klanking!baremei wrote:Aner ikke. Har virkelig ikke peiling.kkanst wrote:Takker for tilbudet. Men vil det ikke være stor forskjell mellom SE på 883 kontra 1200? Jeg har forøvrig kjørt 1200 med SE da det er Harleymiljø på jobben. Mener det var SE.