Koselig som vanlig...Toro,Trondsen med dama,Nalle og Borgen. Da er det 2 uker til neste gang og nærmer seg at vi må møte med bil snart dessverre .....du da Linc1 .....fant ikke veien
Lev som en hver dag skulle være den siste.....
Mvh Borgen
Coldman wrote:Hmmmmm....
Jeg skal til Oslo i morgen. Er været ok i morgen tidlig blir det på sykkel... og da tar jeg meg sikkert en tur til Nebbenes.
Da er jeg spent på om varmehåndtakene var vel anvendte penger.. :err:
Det var kaldt nok i går kveld, så det kan jeg allerede nå bekrefte. Men Nebbenes - Sandefjord i 6 grader eller deromkring blir en overgeneralprøve. For å si det enkelt: Man kan ikke varme seg på holkene, men man blir heller ikke iskald når man kjører. Jeg må se til å få sjekka ut en sykkel som har HD-varmeholker... Vil være et grusom nederlag å finne ut at de var vesentlig bedre enn mine, men den sjansen får jeg ta.
Coldman
2008 Dyna Street Bob FXDB
1956 Harley FL 621 Chopper